HAKKIMIZDA

İŞLETMECİLİĞİNİ MUSTAFA MELEKOĞLU VE  MUZAFFER  KİP’ İN YAPTIĞI   DENİZKIZI BALIK RESTAURANT İSTANBUL AVRUPA YAKASI KUMKAPI’DA HİZMET VERMEKTEDİR.

İSTANBUL’DA BALIĞIN EN GÜZEL YENİLEBİLECEĞİ  KENDİNE HAS FASIL MÜZİĞİ VE EĞLENCENİN ADRESİ KUMKAPI DENİZKIZI BALIK RESTAURANT 150 KİŞİLİK BAHÇESİ,  75 KİŞİLİK KAPALI GİRİŞ VE 75 KİŞİLİK ÜST KAT BALKONLU SALONU İLE  TOPLAM 300 KİŞİLİK KAPASİTELİ  RESTAURANTIMIZ TARİHİ  MİMARİSİ İLE  MÜŞTERİLERİNE  FARKLI BİR AMBİYANS  YAŞATMAKTADIR.

İŞLETME SAHİBİ MUSTAFA MELEKOĞLU  MESLEK HAYATINA  1977 YILINDA  ÜNLÜ MEYHANECİ KÖR AGOP’UN YANINDA BAŞLAYARAK,  MESLEĞİN EN İNCE DETAYLARINI ÖGRENİP,  UZUN YILLAR İÇERİSİNDE MESLEĞİNİN ZİRVESİNE GELEN  MELEKOĞLU ,  KUMKAPI’DA DENİZKIZI BALIK RESTAURANTTA USTASI OLAN ÜNLÜ MEYHANECİ KÖR AĞOPUN  İLKESİNDEN YOLA ÇIKARAK ‘’BİR MÜŞTERİ BİN MÜŞTERİDİR’’ FELSEFESİNİ BENİMSEYEN GÜLERYÜZLÜ  PROFESYONEL PERSONELİ İLE  UZUN YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBESİNİ SİZLERLE PAYLAŞIYOR.

FASIL MÜZİĞİ VE MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEĞİ ÜZERİNE ORYANTAL SHOW  EŞLİĞİNDE BALIĞIN HER ÇEŞİDİNİN TADINI ÇIKARACAĞINIZ MEKANIMIZDA  YILLARDAN BERİ DEĞİŞMEYEN KALİTESİ, MUHTEŞEM TARİHİ ATMOSFERİ VE DOYUMSUZ LEZZETTİ İLE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATAN KUMKAPI DENİZKIZI BALIK RESTAURANT YERLİ VE YABANCI KONUKLARINIZA  EĞLENCELİ VE RENKLİ BİR ORTAMDA DENEYİMLİ MUTFAK PERSONELİNİN YEMEKLERE VERDİĞİ BİRBİRİNDEN GÜZEL TATLAR VE SALON PERSONELİNİN GÜLERYÜZLÜ HİZMETİ İLE SİZLERE  ALAKART VE GRUPLARA ÖZEL HİZMET VERMEKTEDİR.

KIŞ SEZONUNDA 90 KİŞİLİK AÇIK HAVA MEKANIMIZDA DOĞALGAZ ISINMA SİSTEMİ İLE SİZLERE SICAK BİR ATMOSFER SUNMAKTA OLUP, SİGARA KULLANAN MÜŞTERİLERİNE RAHAT BİR ORTAM SAĞLAMAKTADIR.

EĞLENCE,ŞIK ATMOSFER VE İYİ BİR HİZMETİN YANISIRA ÇOK ÖZEL LEZZETLER SUNAN, KUMKAPI DENİZKIZI BALIK RESTAURANT ‘TA GÜNÜN TAZE BALIK ÇEŞİTLERİ,  ARA SICAKLAR ,DENİZ MAHSÜLU  ZEYTİNYAĞLI MEZELER , MEVSİM SALATALARI, MEYVE VE TATLI  ÇEŞİTLERİMİZDEN  OLUŞAN ÖZEL LEZZETLER SUNMAKTADIR .

GECENİN GEÇ SAATLERİNE KADAR EĞLENCENİN TADINA VARACAĞINIZ NEZİH HUZURLU BİR ORTAMDA AİLENİZ VE SEVDİKLERİNİZLE KEYİFLİ SAATLER GECİREBİLECEĞİNİZ DENİZKIZI BALIK RESTAURANTTA  ÖZEL GÜN VE KUTLAMALARINIZDA  SİZDE MİSAFİRİMİZ OLMAK İSTERSENİZ;

GELDİĞİNİZDE YERİNİZ HAZIR OLSUN…

TANITIM FİLMİMİZ

Tanıtım Filmimizi izlemek için tıklayınız.

HATIRA DEFTERİ

Hatıra Defterimize ulaşmak için lütfentıklayınız